Tyto kulturní akce si určitě nenechte ujít

Srpnové koncerty na koupališti

20. srpna bude na mladoboleslavském koupališti koncert kapely Čechomor. Svitavsko-pražská hudební skupina hraje české, moravské, slezské a slovenské lidové písně.

21. srpna se pak na koupališti představí kapela Slza. Tato popová skupina se v roce 2014 proslavila songem Lhůta záruční a od té doby má na svém kontě hned několik dalších hitů.


Ochutnávka tradičních i netradičních jídel bude na Městském stadionu

September Street Food Market se bude konat 5. září a kromě stánků s občerstvením slibuje také bohatý doprovodný program. Začátek bude v 10 hodin.


Do bývalé věznice se zájemci podívají v září

Dny otevřených dveří v bývalé věznici se uskuteční 12. a 13. září. Obě budovy vznikly v roce 1928 jako celistvý justiční areál projektovaný architektem a urbanistou Františkem Jandou jako sídlo tehdejšího Krajského soudu v Mladé Boleslavi. Vstupenky na tuto akci jsou vyprodané.


Osladit život si můžete v Domě kultury

Mezi tradiční akce už patří také Festival kávy, čokolády, čaje a sladkostí, který se bude konat v sobotu 3. října v Domě kultury. Zde se představí například také účastnice soutěže MasterChef Česko 2020 Chili Tathuy a nebo uznávaný barista Petr Kadeřábek.


Další koncerty budou v Mladé Boleslavi na podzim

Jitka Zelenková se svým sametovým hlasem vystoupí 29. září od 19 hodin ve Sboru českých bratří. Kapela Jelen dorazí do mladoboleslavského Domu kultury 3. listopadu.


Mladoboleslavské cuvée ochutnáme na Slavnostech vína

Slavnosti vína se budou konat v sobotu 14. listopadu v Domě kultury. Začátek bude 14 hodin a těšit se můžete i na cimbálovou muziku Kaňúr.


DÁLE DOPORUŘUJEME


Zámecké slavnosti 2020 se budou konat 29. srpna v Benátkách nad Jizerou. Vystoupí tu Davide Mattioli, Olga Lounová, Hana Zagorová a další. Začátek bude v 15 hodin.


V Mnichově Hradišti bude 29. srpna koncert Lenky Filipové. Uskuteční se na hřišti v Korytech a začne ve 20 hodin.

Pořádáte také akci a chcete dát vědět ostatním? Napište nám na info@radiomb.cz