Vánoční strom už dorazil na Staroměstské náměstí v Mladé Boleslavi

Vánoční strom dorazil na Staroměstské náměstí v Mladé Boleslavi. Čtrnáctimetrový smrk věnovala městu rodina Prchlíkova z Bakova nad Jizerou. Cesta se obešla bez vážnějších komplikací. Slavnostní rozsvícení stromu bude tentokrát online a konat se bude v neděli 29. listopadu od 17.30 hodin. Je pravděpodobné, že někteří lidé si cestu na náměstí přesto najdou.


Co se týká dalších akcí kolem Vánoc, tak oblíbený Mikuláš tentokrát na Staroměstské náměstí nedorazí. Zrušena je také oslava příchodu nového roku a zapomenout musíme i na velké vánoční trhy. Je možné, že na Výstavišti, nebo na Staroměstském náměstí bude pouze stánek s občerstvením, u kterého se lidé budou moci zastavit během procházky. „Ano, uvažujeme o tom, že pár stánků se svařeným vínem a občerstvením umístíme právě k vánočnímu stromu, nebo na Výstaviště. Informovat budeme všechny tento týden,“ řekl Rádiu MB náměstek primátora Daniel Marek.


Letošní Vánoce tak budou jiné, přesto se pojďme těšit. Například procházka nasvíceným městem místo tradiční tlačenice nemusí být špatnou volbou. Co se týká rušení tradičních akcí, podobně reagují i další města na Mladoboleslavsku.