Tentokrát jednoho rozhodně přejde smích! Jeden z moderátorů bude koncertovat s Jakubem Děkanem

Moderátorské souboje mají pokračování! Ten poslední vyhrál Lukáš, který díky hlasujícím posluchačům uspěl se skladbou Anděl od kapely Napořád a Roman musel vyrazit na loďce z Mnichova Hradiště do Mladé Boleslavi. A protože se nejednalo o jednoduchou cestu, slíbil Lukášovi odvetu. A tak se také stalo. Tentokrát bude poražený zpívat v benáteckém Klubu Loděnice před davem lidí s Jakubem Děkanem.


„V prvním okamžiku se nám to zdálo jako úsměvný nápad, jenže pak se to i díky Davidovi Klesovi dalo celé dohromady, Jakub Děkan souhlasil a teď máme s Lukášem opravdu rozklepaná kolena. Ani jeden z nás není dobrý zpěvák a moderování v rádiu je o něčem úplně jiném, nedokážu si zpívání před stovkami lidí představit,“ říká Roman Klesa.


A Lukáš s ním souhlasil. „Až ta chvíle nastane a Jakub Děkan si jednoho z nás pozve na pódium, asi budeme potřebovat první pomoc. Když ten nápad vznikl, oba jsme se tomu zasmáli. Asi jsme si neuvědomovali, že se to může opravdu stát a teď není cesty zpět,“ řekl dále Lukáš.


Koncert se uskuteční 16. července v Klubu Loděnice a kromě Jakuba Děkana tu vystoupí také Pokáč, Čadek a jeden z našich moderátorů.


Kdo bude poraženým, o tom rozhodnete vy! Každý moderátor bude ve čtvrtek 24. června od 9 do 12 hodin bojovat za jednu skladbu – hlasovat bude možné přímo na webu Rádia MB.