Splňte si sen! U Jiříka nabízí komplexní řešení pro Vaše spokojené bydlení a do konce října platí speciální nabídka na podlahy

Představujeme vám dalšího regionálního prodejce, kterým je kuchyňské a podlahové studio U Jiříka.
Splňte si svůj sen a vyberte takovou kuchyň, ve které bude vaření opět radost. Výrobce dokáže vytvořit jakoukoliv kuchyň tak, aby vyhovovala vaším potřebám. Začněte prvotním návrhem a zakreslením, shlédněte počítačovou vizualizaci kuchyně a chystejte se na konečnou realizaci.

To ovšem není vše. Ve studiu umí navrhnout také skříně, schodiště, podlahy, či dveře. Schodiště se vyrábí jako samonosné konstrukce, či jako schodišťové obklady. Sortiment je z masivního dřeva dubu, buku, jasanu, modřínu a borovice.

V truhlářství pro vás vyrobí také vestavěné skříně, ložnice, postele, obývací stěny, stoly, i dětský a zahradní nábytek. U Jiříka rovněž poradí, jak přesně využít prostor v interiéru a sladit barvy s okolím nebo podlahou. Právě podlahové studio je v prodejně samozřejmostí. Vybírat můžete vinylové, laminátové, či dřevěné podlahy. V podlahářství jsou zajištěny veškeré služby, včetně přípravy povrchu na pokládku a realizace pokládky.

U Jiříka nabízí komplexní řešení pro Vaše spokojené bydlení a do konce měsíce také slevu 20%.

Kvalita provedení, styl a dobrá cena – u Jiříka je vše podle přání zákazníka. Do konce října můžete využít také speciální akci QUICK-STEP na voděodolné – laminátové a také vinylové podlahy.

Nová kuchyně představuje investici v řádu desítek až stovek tisíc korun. Údaje Českého statistického úřadu ukázaly, že se Češi obávají dalšího nárůstu cen. Proto by zákazníci rozhodně měli využít podobných slev, jaké nyní nabízí kuchyňské a podlahové studio U Jiříka. Navštívit ho můžete v Mladé Boleslavi v ulici Zahradníkova 336.