Rvačka opilců v Mladé Boleslavi – na místě zasahovali policisté i záchranáři

Hlídka mladoboleslavské městské policie vyjížděla v pátek večer k nahlášené hromadné rvačce u autobusové zastávky 9. května. Strážníci na místě zjistili, že už zde zasahuje hlídka Policie ČR, která však vzhledem k počtu agresivních bitkařů potřebuje jejich pomoc. Alkoholem posilnění rváči dokonce jednoho člověka zranili a na místo musela přijet i sanitka. Video, které celou událost zachycuje, koluje na sociální síti Facebook. „Ostatní účastníky rvačky si převzala Policie ČR k provedení dalších úkonů,“ řekl velitel městské policie Tomáš Kypta.

Tím ale rozruch v této oblasti ani zdaleka nekončil, o další výjezd městské policie se postaral Rom s kytarou. Ten na náměstí Míru sveřepě odmítal poslechnout radu profesora tance nedaleké taneční školy, a nemínil přestat ani s hudební produkcí a rušením nočního klidu v jednom, ani s konzumací vína z plastu. Aby nebyl ve svých činnostech nadále rušen, použil na profesora pepřový sprej.

„I tuto událost nakonec musela převzít Policie ČR, a znovu došlo i na přivolání sanitky, která profesora odvezla k výplachu očí a dalšímu vyšetření do nemocnice,“ doplnil Tomáš Kypta.