Roman si vyšlápl na Lukáše a odvetu ovládl se vší parádou!

Roman byl v Moderátorském souboji tentokrát nad síly Lukáše. Další bitva v živém vysílání se uskutečnila ve čtvrtek 24. června a vítězem se tentokrát stal moderátor, který bojoval za hlasy pro zpěvačku Lucii Vondráčkovou. „Zvolil jsem píseň Ty jsi ten nej a udělal jsem dobře. Získala velké množství hlasů, za což vděčím zejména zpěvačce samotné, která mě v této bitvě výrazně podpořila. Velké díky patří i všem hlasujícím,“ řekl Roman po vítězném tažení. Lucie Vondráčková podpořila Romana na sociálních sítích. „Občas když zavoláte umělcům takové úrovně, nemají chuť se podobných věcí účastnit. Lucka ale ukázala neskutečnou ochotu a nadhled. Je prostě úžasná a vyhrála zaslouženě,“ dodal Roman.


Jeho soupeř tentokrát chuť do hodnocení Moderátorského souboje příliš neměl. „Nechte mě být. Co k tomu mám říct? Podcenil jsem přípravu a teď se s tím musím nějak srovnat,“ uvedl krátce Lukáš v živém vysílání. Svému soupeři nicméně na závěr přeci jen pogratuloval a nyní se může chystat na splnění sázky.


Poražený bude zpívat v benáteckém Klubu Loděnice


Už 16. července vystoupí Lukáš v benáteckém klubu Loděnice po boku zpěváka Jakuba Děkana. Jak se popasuje s obrovskou trémou a nezkušeností, to se teprve uvidí. Spolehnout se může na kvalitní přípravu. Podporu mu v tomto směru slíbil zpěvák Filip Šubr.