Vyhledat

Jak vyhrál judista Adam Kopecký a Gašper potkal Dominátora!

Anketa Mladoboleslavský sportovec roku 2019 zná své vítěze. Galavečer se slavnostním vyhlášením se konal ve čtvrtek 5. března v Domě kultury za účasti několika významných hostů. Kategorii Jednotlivec ovládl judista Adam Kopecký. V kategorii Talent do 18 let obhájila prvenství plavkyně Natálie Tužilová. Kolektivům vládnou florbalisté Mladé Boleslavi. Mezi týmy do 18 let vyhrál IVAR CS Author Team. Mezi trenéry vítězí duo Radim Rulík – Pavel Patera. Krajánkem roku je hokejista Tomáš Hyka a do síně slávy byl uveden Jean-Claude Barták.


Krásné skleněné plakety předávali oceněným na pódiu například legendární hokejový brankář Dominik Hašek, dvojnásobný hokejový juniorský mistr světa Václav Nedorost, náměstek primátora Daniel Marek, zpěvák Voxel, nebo předsedkyně Okresní unie sportu Michaela Švástová.


Už před samotným začátkem se organizátorům podařilo splnit jeden velký sen. Brankář BK Mladá Boleslav Gašper Krošelj se setkal se svým velkým idolem – Dominikem Haškem. Emotivní setkání si oba brankáři zopakovali ještě přímo na pódiu, když Gašper obdržel z rukou Dominátora cenu za třetí místo.
0 zobrazení