Vyhledat

Seven ani Luboš Odháněl s kapelou W.I.X do Čisté kvůli sporu nedorazí!

Kapela Seven nevystoupí na předvánoční akci v Čisté! Fanouškům se měla představit v místním Domě kultury v sobotu 21. prosince. Za vším je prý spor s organizátory. „Velmi nás to mrzí, moc jsme se na vás všechny těšili, ale někdy prostě nejde dostát svým závazkům, pokud pro vystoupení nejsou podmínky oboustranně akceptovatelné. Pevně věříme, že si z této nepříjemné situace bereme všichni ponaučení a už nikdy se nebude opakovat, jelikož na to doplácíte především vy, fanoušci, kterých si nesmírně vážíme a bez kterých bychom nemohli dělat to, co tolik milujeme a to je hudba,“ píše kapela na svých facebookových stránkách.


Šok pro fanoušky je hned dvojnásobný. Neúčast následně ze stejného důvodu ohlásil také Luboš Odháněl s kapelou W.I.X. Pořadatel upravil program a v Čisté vystoupí kapely Kabát Revival Plzeň, Enola gay a Anarchia. Zda se tím podaří fanoušky uspokojit, na to si musí odpovědět každý sám.


Kapela Seven ovšem zve své fanoušky do městyse Loučeň, kde se představí 28. prosince. Pro kapelu W.I.X to měl být poslední koncert tohoto roku.

0 zobrazení