Vyhledat

Roman a Petr: Fanoušci umí vytvořit peklo!

Rozhovor se speakery BK Mladá Boleslav Romanem Klesou a Petrem Plintovičem:


Jak se liší hudební schéma od nové sezony?

Není to příliš zásadní změna. Dobré věci se snažíme zachovat a komunikujeme s fanoušky. Po každém zápase si říkáme, na čem bude potřeba zapracovat a před každým dalším zápasem máme něco nového, co použijeme. Pracujeme neustále!


V novém je také gólová oslava, jak se líbí?

Doufáme, že ano! V drtivé většině máme pozitivní ohlasy. Když má ale něco tradici, může to dlouho trvat a nebo to prostě fanoušci nemusí přijmout. Myslíme, že to se gólové oslavy netýká. Stadion bouří, točí se šálou a je to přesně taková atmosféra, kterou to má mít. Například děkovačku po zápase si netroufáme měnit. Myslíme, že ani není důvod.


Jaké byly pocity po prvních zápasech?

Nebyly dobré. Moc dobře jsme věděli, že bude trvat, než všechno správně pochopíme. Každý potřeboval tak tři zápasy na to, aby se dostal do tempa. Posloucháte instrukce ve sluchátku, sledujete dění na ledě, komunikujete s kotelníkem a chvilku trvá, než to všechno začne být automatické. Teď už ale víme co a jak a snad to začíná být znát. Začnete si to konečně užívat, neděláte chyby a máte čas vybrat to nejlepší, co se pro danou chvíli hodí.


Co oslava střelce? Teď už se slaví téměř hned po vstřelení gólu?

Tady bylo nutné si všechno vyjasnit tak, aby se neporušovala pravidla. Chceme slavit co nejdříve a to se teď daří. Hlasatel oznámí jméno a pak jdeme na to!


Co vám fanoušci třeba nejvíce vyčítají?

Třeba to, že zrovna nehraje muzika. My jim ale vysvětlíme, že občas má v komerční přestávce přednost obrazovka. Dále třeba nehrajeme v přerušené hře na žádost kotle, to je ale myslím na mnoha stadionech stejné. Vítáme, když za námi někdo přijde a zeptá se. Také my se díky tomu můžeme ještě zlepšovat.


Jaké fanoušky má vlastně BK Mladá Boleslav?

Chodí na každé utkání, žádný jiný sport tu nemá takovou podporu a když je potřeba, umí vytvořit peklo.


A jaké umístění tipujete?

Začátek sezony byl super. Přejeme si umístění do 4. místa, ale to je tajné J Když to bude v první osmičce a bude se pak dařit v play-off, tak i to bude bezva!

0 zobrazení