Vyhledat

Pozor na nové uzavírky na Mladoboleslavsku, tři začnou v pondělí!

Ve středu 4. března začíná v Mladé Boleslavi jedna z prvních velkých oprav komunikací v letošním roce. Zahájí se rekonstrukce krytu vozovky a dešťové kanalizace v ulici Havlíčkova v úseku mezi ulicemi Jana Palacha a 17. listopadu a ve dnech 4. až 31. března zde bude úplná uzavírka provozu.


Další omezení začne platit v pondělí 9. března v Bezděčíně v ulici Pražská. Provoz bude umožněn jedním jízdním pruhem a řízen bude semafory. Toto dopravní opatření zde potrvá do 14. dubna a důvodem jsou výkopové práce v souvislosti s druhou etapou rekonstrukce vodovodu, kterou provádí firma VaK. Následně začne rekonstrukce komunikace, která potrvá tři měsíce.


Rekonstrukce Palackého ulice začne také v pondělí 9. března. Do 11. Května tu bude platit úplná uzavírka v úseku mezi ulicemi Husova a Boženy Němcové. Do 22. března zde bude ještě umožněno v jedné části šikmé stání dopravní obsluhy, poté bude tento úsek Palackého ulice uzavřen kompletně.


Dále se v pondělí začne pracovat na silnici II/610 mezi Předměřicemi nad Jizerou a Benátkami nad Jizerou. Bourání mostu a následná stavba nového, způsobí omezení také na dálnici D10.


V Benátkách nad Jizerou se chystá další část opravy Pražské ulice. Začne v pondělí 16. března.0 zobrazení