Vyhledat

Poslechovost Rádia MB úžasně narostla! Koronavirová krize se nás ale také dotkla.

Poslechovost Rádia MB se od 1. prosince 2019, kdy začalo ostré vysílání, zvýšila až nečekaně rychle. Aktuálně si nás pustí asi 13 tisíc posluchačů v týdnu, což je pro nás velmi zavazující. Těší nás také zájem o články na webu, kde bylo jen v březnu 25 tisíc unikátních návštěvníků.


Posluchači si oblíbili pořady: Hodina s primátorem, Páteční pohodička, Pirátské vysílání a velké přízni se těší také příležitostné Moderátorské souboje.


Novinky na Rádiu MB

Chystáme další novinky, další okysličení vysílacího programu. Dobře víme, že nesmíme usnout na vavřínech a proto bychom rádi nabídli i další pořady, které si najdou stálé posluchače. Věříme, že brzy v týmu přivítáme také nové tváře.


Hudba na Rádiu MB

Co se týká hudebního programu, máme ty nejlepší ohlasy od samotných posluchačů. Vybíráme nejlepší muziku ze současnosti a jako koření používáme ve větší míře hudbu 80. a 90. let. Co se týká hudby, žádné velké změny nechystáme.


Koronavirová krize se dotýká také Rádia MB

Také naše rádio se musí potýkat s nepříjemnou situací, která nastala. Spolupráce s některými společnostmi musela být přerušena. V zádech ale máme nadále silné partnery, díky kterým nemusíme myslet na žádné omezení. Samozřejmě myslíme také na to, že v těžkých časech musíme i my nabízet pomocnou ruku. Neváhejte se nám ozvat, určitě se domluvíme.


Zpravodajství na Rádiu MB

Zprávy nejen z Mladoboleslavska nabízíme každý všední den od 8 do 18 hodin. V případě mimořádných událostí nasazujeme okamžitě mimořádné zpravodajství. V této sekci chystáme jen drobné úpravy. Informace chceme nabízet ucelené a výstižné.


Nové reklamní předměty

Po koronavirové krizi se chceme vrátit silnější. Také náš sklad zaplníme tak, abychom mohli rozdávat ještě více radosti na nejrůznějších akcích a přímo v vašem vysílání.345 zobrazení