Vyhledat

Představujeme Rádio MB


Jsme rádi, že vám po dlouhých přípravách můžeme představit Rádio MB. Jak už název napovídá, budeme žít především děním na mladoboleslavsku. Zajímají nás aktuální události, sport a v neposlední řadě i kulturní akce v regionu. Rádio MB je především hudební rádio, které hraje největší hity od 80. let. Prostor dostanou i regionální hudební skupiny. Rádio mohlo vzniknout i díky spolupráci s cestovní agenturou Invia Mladá Boleslav.


Jsme sice rádio, ale to neznamená, že budeme pouze sedět ve studiu. V rádiu uslyšíte informace z Mladé Boleslavi, točit budeme i videa a v budoucnu se naše živé vysílání objeví i přímo na akcích, které máte rádi. Současné technologie jsou už tak daleko, že jen s mobilním telefonem v ruce jsme schopni dostat informace do vysílání z kteréhokoli místa na světě téměř v reálném čase. I toto budeme brzy testovat.


Vše je ve stádiu testovacího provozu. V současné době vzniká finální logo stanice a pracuje se i na nových znělkách, které má ve své režii Fíla Šubr ze skupiny No Talent. Držte palce, aby se vše povedlo. 🙂0 zobrazení