Vyhledat

Opilci bez řidičáku si to namířili ulicemi Mladé Boleslavi.

Podivná jízda osobního auta neunikla dnes ráno mladoboleslavským strážníkům. Podezřelé jízdy a následného parkování mimo parkoviště na travnaté ploše na louce u řeky Jizery si všiml operátor městského kamerového systému.


Vozidlem na místo přijel muž, který když vystoupil, bylo z jeho nejisté chůze zjevné, že by mohl být pod vlivem alkoholu, nebo jiné návykové látky. Následně si vyměnil místo a za volant osobního vozidla nasedla mladá žena. Jízda ženy osobním vozidlem ovšem také vykazovala známky podnapilé osoby. Operační důstojník na místo vyslal hlídku. Strážníci kontrolou totožnosti zjistili, že se jedná o ženu polské národnosti, které bylo orientační zkouškou na alkohol v dechu naměřená hodnota 3,16 promile a dále bylo zjištěno, že není držitelem řidičského oprávnění.


Muž byl rovněž polské národnosti a také pod vlivem alkoholu hodnotu muže měřila již přivolaná hlídka policie ČR. Vzhledem k počínajícímu agresivnímu jednání byly muž i žena převezeni na protialkoholní záchytnou stanici. Následně si celou věc převzala policie ČR k dořešení.205 zobrazení