Vyhledat

Nové pořady a moderátorské souboje na Rádiu MB!

Každý pátek si na Rádiu MB můžete užívat s Romanem a Márou nový pořad s názvem Páteční pohodička. Kluci vždy od 18 hodin probírají nejrůznější témata a snaží se držet svého motta: "převážně nevážně". Tento týden se můžete těšit na druhý díl a vyhrát můžete například kávový balíček.


Sobota patří od 18 hodin bláznům, kteří si říkají: Jirka „Štěpo“ Štěpánek a DJ Pilka. Do svého pořadu tato oblíbená dvojka zve známé osobnosti a snaží se vám zpříjemnit období koronavirové krize. Jsou to neřízené střely a tak nelze přesně odhadnout, o čem jejich následující pořad přesně bude. Začátky jsou rovněž v 18 hodin a také v sobotu můžete vyhrávat zajímavé ceny,


Nepravidelné jsou moderátorské souboje, které se u našich posluchačů těší velké oblibě. Zejména proto, že jeden z moderátorů odchází vždy poražen. Poslední díl přinesl prohru pro Lukáše, který se musel koupat oblečený ve vaně a posluchačům popřál formou básně dobrou noc. Vítěze, tedy Romana, prověří už tento čtvrtek dopoledne Mára. Opět se tak můžete těšit na dvě skladby, přičemž vy posluchači rozhodnete o té nejoblíbenější a také o tom, kdo tentokrát bude plnit potupný úkol.
150 zobrazení