Vyhledat

Mladoboleslavské ulice Jičínská, Jiráskova a Palackého budou mít nový kabát!

V Bezděčně pokračují práce na rekonstrukci vozovky a výstavbě chodníku s cyklostezkou podél hlavní komunikace směrem k dálnici. Uzavírka je v jednom směru a doprava je řízena semaforem. V druhé polovině června se práce i částečná uzavírka přesunou na druhou stranu komunikace a potrvají do července, informují o tom webové stránky města. Během letních měsíců mají začít práce v dalším úseku komunikace směrem k dálnici a ty si již vyžádají i úplnou uzavírku.


Na Jičínské skončí první omezení o víkendu


První omezení by na jičínské ulici mělo skončit o víkendu. Zprůjezdněn bude pravý jízdní pruh ve směru na Jičín. Levý jízdní pruh ovšem zůstane uzavřený. Stavební práce by měly skončit 23. července.


Také Jiráskovu ulici čeká rekonstrukce a uzavírka


V souvislosti s opravou komunikací bude ve dnech 10. června až 23. června úplná uzavírka provozu v Jiráskově ulici, v úseku mezi ulicemi 17. listopadu a Jana Palacha. Uzavírka bude provedena ve třech etapách v závislosti na postupu stavebních prací. V první etapě od 10. 6. do 11. 6. bude úplná uzavírka v celém úseku mezi ulicemi J. Palacha a 17. listopadu, kdy dojde k vyfrézování povrchu komunikace.


V Palackého ulici pokračuje oprava komunikace a výstavba cyklostezky


V Palackého ulici pokračuje rekonstrukce povrchu komunikace, výstavba cyklostezky a úprava celého uličního prostoru. Součástí rekonstrukce byla i oprava podzemních sítí, která začala už v loňském roce. Práce zde potrvají zhruba do konce léta. Rekonstrukce Palackého ulice stojí přes 11 milionů korun, ale téměř 5 milionů korun získá město ze schválené dotace z EU na cyklostezku.
0 zobrazení