Vyhledat

Léto s Rádiem MB také na koupališti v Mladé Boleslavi!

Aktualizace: čvn 25

Jsme moc rádi, že také léto si užijeme společně! Ladíte nás doma, v zaměstnání, nebo na cestách. V létě vám zpříjemníme také chvíle na mladoboleslavském koupališti. V oblíbeném areálu, kam v případě hezkého počasí proudí denně tisíce návštěvníků, chceme některé večery obohatit o tématické párty. Mladá Boleslav bude žít!


Na své si tak přijdou například děti, pro které chystáme skvělé soutěže. Dámy zkusíme roztančit pomocí latinsko-amerických tanců a pro pány budeme mít pivo, nebo jiné drinky, které na koupališti chutnají skvěle. O zábavu se postará DJ Pilka a moderátoři Rádia MB.


Každodenní informační servis v našem vysílání!


Každý den na Rádiu MB nabídneme informace a aktuálních kulturních akcích v areálu koupaliště. Ihned se od nás dozvíte o cenových akcích na baru, budeme sledovat teplotu vody, počty návštěvníků a podobně. Najdete nás například v aplikaci radia.cz


První akce s Rádiem MB tuto neděli, otevřeno bude už od soboty!


Už nyní vás zveme na první akci, která se bude konat tuto neděli. Bude určena hlavně dětem, pro které chystáme soutěže. Muziku pro vás bude vybírat DJ Pilka. Poprvé otevřeno bude již v sobotu! Otevírací doba bude od 9 do 19 hodin. Noční koupání začne od 1. července. Od stejného data začne fungovat i dětský klub na koupališti a zároveň letní pláž s bazénem na severním sídlišti.


První letošní koncert na koupališti již v červenci:


11. července vystoupí na koupališti David Koller s kapelou. Více info najdete zde:
0 zobrazení