Vyhledat

Jaké jsou například novinky v obchodech s hudebními nosiči?

O dvanáctém anglicky zpívaném albu Céline Dion se mluvilo už po vydání toho poslední francouzského "Encore un soir". Nakonec uplynuly více jak tři roky, než došlo na "Courage". Pro tvorbu a nahrání se zpěvačka obklopila armádou známých autorů. Céline Dion ani tentokrát nezůstala pouze u popu, ale opět si pohrává i s elektronickou taneční hudbou. V květnu přijede do Prahy!


Je to více než rok, co se Westlife dali znova dohromady. Bohužel se nepodařilo k návratu přemluvit Braina McFadena, který skupinu opustil už v roce 2004, a tak zbylí členové pokračují pouze ve čtyřech. Jejich comeback odstartoval již v půlce ledna singlem "Hello My Love", který pro ně napsal Ed Sheeran společně se Stevem Macem. Od té doby vydala irská formace další tři a především vyjela na turné britských ostrovech a Asii. Nyní vše vrcholí vydáním alba "Spectrum. Je na něm celkem jedenáct písniček, jejichž část pánové prezentují na svém YouTube profilu. Album bude k sehnání také na vinylu.


Britští Take That nabízejí album"Odyssey (Greatest Hits Live)". Najdete na něm záznam z velšského Cardiffu, kde se k triu připojila také zpěvačka Lulu v jejich společné písničce "Relight My Fire". Titul bude k dostání v audio podobě na 2CD a ve video podobě na DVD a Blu-Ray. Pro fanoušky je pak připravena sběratelská edice nabízející obsahující všechny disky v jednom balení.


Pokud zůstaneme v domácích končinách, tak doporučujeme album "Nanovo" od Voxela. Přináší celkem jedenáct písniček opět na pomezí folku, popu rocku. Nechybí na něm i trocha keltských inspirací a především spolupráce s Čechomorem.
FOTO: APLAUSIN.CZ


34 zobrazení