Vyhledat

Hokejová aréna se má dočkat potřebné rekonstrukce - vedení BK předložilo návrh!

Dočkají se fanoušci hokejové Mladé Boleslavi potřebné rekonstrukce zimního stadionu? To je téma, o kterém se mluví již řadu let. Zástupci Bruslařského klubu v těchto dnech předložili vedení města svůj návrh na přestavbu a podle primátora Mladé Boleslavi Raduana Nwelatiho se jedná o velmi reálný projekt. Studie by měla být během měsíce upřesněna a následně má být zadána projektová dokumentace. Ta ovšem není jednoduchá, protože řešit se musí také například požadavky hasičů.


Pokud vše půjde dobře, bude ještě v letošním roce získáno stavební povolení a v příštím roce se konečně začne pracovat. Moderního zázemí se dočkají diváci, samotní sportovci i vedení klubu.


Zvýšit by se měla kapacita, protože ta současná nesplňuje podmínky účasti v ELH a musí spoléhat na výjimku. Poslední modernizace na stadionu proběhla v roce 2007 a týkala se převážně chladícího systému, úpravy hlediště a šaten.


Hokejová Mladá Boleslav v současné době dělá velkou radost. Bruslaři bojují o historicky nelepší umístění v základní části extraligy.

0 zobrazení