Vyhledat

Dopravní nehoda a demonstrace v Mladé Boleslavi. Na Mělnicku se ztratil kojenec v kočárku.

Aktualizace: kvě 30

V Mladé Boleslavi se dnes poklidně demonstrovalo proti vedení města. Protestní akci si připravila opoziční strana. Před začátkem zastupitelstva se sešla jen menší skupina lidí, která prostranství před Domem kultury brzy opustila.


Dopravní nehoda uzavřela nájezd u Bezděčína.


Dopravní nehoda se stala v pátek odpoledne v Mladé Boleslavi - Bezděčíně. Na nájezdu na dálnici ve směru na Liberec spadly z návěsu kamionu těžké panely. Do těchto panelů následně nabourala dvě osobní auta. Komunikace musela být do večerních hodin uzavřena. Nikomu se naštěstí nic vážného nestalo.


V řece Jizeře ležela mrtvola


V Čejetičkách byla nalezena mrtvola. O nálezu policisty informoval kolemjdoucí. Pravděpodobně by se mělo jednat o bezdomovce. Okolnosti jeho úmrtí se vyšetřují.


Na Mělnicku se ztratil kojenec v kočárku!


Mělničtí policisté pátrají od pátečního večera po kojenci, který se i s kočárkem ztratil ze zámeckého parku v obci Hořín na Mělnicku. Do pátrací akce policie zapojila i vrtulník. Tadeáš má modré oči a plavé vlasy, byl oblečený v modrém tričku s krátkým rukávem, měl teplé zelené dupačky na ramínka a byl v šedém kočárku s hnědou rukojetí značky Bebetto Luca.


Policie dnes po dítěti pátrala také na Kladensku, kde se odpoledne v Bělči ztratila nezletilá dívka. I zde se do pátrání kromě policie zapojili hasiči. Povolán byl i psovod a vrtulník s termovizí. Dívka byla nalezena leteckou službou kousek od místa, kde se ztratila.
0 zobrazení