Dopravní nehody i popadané stromy – taková je deštivá neděle na Mladoboleslavsku

Vážná dopravní nehoda se stala v neděli dopoledne na dálnici D10 u Bezděčína ve směru na Liberec. „Osobní auto se na 39. kilometru převrátilo přes střechu a skončilo mimo dálnici. Dvě zraněné osoby se nacházely mimo vozidlo a hasiči jim před příjezdech záchranářů poskytli první pomoc,“ řekla Rádiu MB mluvčí hasičů Tereza Fliegerová. Zasahovaly zde všechny složky IZS a místo nehody je nyní s opatrností průjezdné.

Další vážnější dopravní nehoda se šetří na silnici 1/16 u Řepova. Na křižovatce se srazila dvě osobní auta. Také zde odstraňují následky nehody přivolaní hasiči a podle našich informací došlo ke zranění dvou cestujících.

Mladoboleslavští hasiči zasahovali dopoledne také v obci Petkovy, kde se valila velká voda po ulici. Ačkoliv se nejednalo o velké nebezpečí, vytvořili na místě odvodňovací drenáž a místo předali zástupci obce. Problémy působí také velké množství popadaných stromů a hasiči během dne vyjížděli například do obcí Březovice, Písková Lhota, Sojovice, ale také do Benátek nad Jizerou, kde do spadlého stromu narazilo osobní auto. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Před 14. hodinou se stala dopravní nehoda na železničním přejezdu v Bakově nad Jizerou. Osobní auto se srazilo s vlakem. Také tato nehoda se obešla bez zranění. Provoz bude omezen zhruba do 16. hodiny.