Na zimním stadionu v Mladé Boleslavi jsou zrekonstruované mládežnické šatny a povrch tělocvičny

Na malé hale v areálu mladoboleslavského zimního stadionu skončily letošní rekonstrukce mládežnických šaten a výměna povrchu v tělocvičně, informují o tom webové stránky města. Obě investice zajistila Městská společnost sportovní a rekreační areály s výraznou finanční pomocí města. „Snažíme se průběžně zlepšovat podmínky pro sportování mládeže a toto je další úspěch v tomto snažení,“ uvedl náměstek primátora Jiří Bouška, který spolu s představitelem Městské společnosti sportovní a rekreační areály Ondřejem Ramešem areál v pátek navštívili.

Výraznou proměnou prošla mládežnická dvojšatna se sociálním zázemím, kde jsou nové obklady a podlahy včetně gumy v dlažbě pro bruslaře, nové osvětlení a vzduchotechnika i nové vybavení. Celkové náklady představují sumu 931 450 Kč bez DPH, dotace města byla ve výši 900 000 Kč. Jak uvedl Ondřej Rameš, v roce 2022 je v plánu opravit i další dvojšatnu pro mládež, která je dosud ve velmi zanedbaném stavu.

Významnou investici představuje i dokončená rekonstrukce povrchu tělocvičny na malé hale. Havarijní palubková podlaha byla vyměněna za nový sportovní povrch. Tělocvična je určena pro volejbal, futsal i nohejbal. Celkové náklady dosáhly 1 054 515 Kč bez DPH, dotace města je výši 900 000 Kč.

Letos se ba zimním stadionu také investovalo do vylepšení tzv..couch challenge, což představovalo výdaje přes 300 tisíc korun.

Foto: mb-net.cz