Na Výstavišti se už všechno chystá na zahájení adventu – Mikuláš je s otazníkem

Už tuto neděli začnou v Mladé Boleslavi na Výstavišti Adventní trhy a pokud to situace dovolí, budou tu stánky až do konce prosince. Otevřené budou každý den od 16 do 20 hodin. Trhy budou zavřeny ve dnech 24. až 26. prosince. Během středy se už začaly navážet hlavní atrakce včetně kolotoče, ruského kola, autodromu a hvězdoletu.

K dispozici budou i projížďky kočárem s koňským spřežením po starém městě nebo jízdy na ponících. Stejné zůstává i vstupné, lidé za každou z atrakcí zaplatí 20 korun a na jednotlivé dny bude připraven i doprovodný program.

Mikuláš s otazníkem. Příchod Nového roku se tentokrát na Staroměstském náměstí slavit nebude

V neděli 28. listopadu se na Staroměstském náměstí uskuteční slavnostní rozsvícení Vánočního stromu. Zda se tu uskuteční také tadiční Mikulášské odpoledne je ovšem nyní nejasné, ve vysílání Rádia MB to dnes řekl náměstek primátora Daniel Marek s tím, že rozhodnutí padne v následujících dnech. Záznam rozhovoru nabídneme po 18. hodině.

Jisté je nyní zatím pouze to, že v Mladé Boleslavi se letos nebude slavit příchod nového roku. Akce na Staromětském náměstí byla už před časem zrušena.