Mladoboleslavští strážníci řešili rvačku, přistihli zloděje i masturbujícího muže na ulici

Mladoboleslavští strážníci řešili během čtvrtečního dne krádeže, opilce, narkomany, rváče, zloděje, či muže, který masturboval na ulici.

Před 11. hodinou oznámila žena z ulice Nádražní, že do jednoho z uzavřených objektů ČD se pokouší vniknout cizí osoby s velkými nůžkami na drát. „Hlídka na místě zjistila muže a ženu, kteří hlídce uvedli, že do objektu se vloupat nechtěli, ale chtěli pouze odcizit okapy a hromosvod. Oba pachatelé byli na místě předáni přivolané hlídce PČR, která si je převzala k provedení dalších úkonů,“ uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Před 14. hodinou oznámil pracovník obsluhy sběrného dvora v ulici Štyrsova, že byl napaden dvěma muži, kteří se snažili odcizit použitou elektroniku. „Hlídka strážníků na místě zajistila jim známého bezdomovce i s parťákem, které následně předala hlídce PČR k provedení dalších úkonů,“ řekl o tomto případu Tomáš Kypta.

Večer po 21. hodině oznámil telefonicky občan, že v Jičínské ulici masturbuje nějaký muž. Strážníci byli opět na místě během několika minut. „Hlídka zjistila osmadvacetiletého muže z Bělé pod Bezdězem, který se k činu doznal. Po konzultaci s Policií ČR byla věc oznámena k dořešení příslušnému odboru magistrátu města. Dotyčný následně odjel taxíkem do místa trvalého bydliště,“ popsal další ze zásahů Tomáš Kypta.