Fotbalisté Mladé Boleslavi se sešli k přípravě před novou sezonou

Fotbalisté Mladé Boleslavi se v pondělí sešli na úvodním tréninku letního přípravného období. Hráčský kádr prodělává změny, o kterých bude klub brzy informovat.


Trénovat v Mladé Boleslavi začali brankáři Jan Šeda, Jáchym Šerák, Pavel Halouska, hráči David Douděra, Martin Douděra, Alexei Tataev, David Šimek, Dominik Preisler, Ondřej Karafiát, Dominik Plechatý, Marek Matějovský, Tomáš Ladra, Samuel Dancák, Milan Jirásek, Lukáš Mašek, Dominik Mašek, Lukáš Budínský, Jiří Skalák, Ladislav Dufek, David Píchal, Ewerton Paixao da Silva, Ladislav Mužík, David Jurásek, Michal Hönig, Daniel Langhamer, Daniel Fila, Muris Mešanovič, Jiří Klíma (individuální program v rekonvalescenci po zranění), David Pech (individuální program v rekonvalescenci po operaci kotníku).


V jednání jsou odchody brankáře Petra Mikulce (hostování v Chrudimi), hráčů Jakuba Klímy (hostování v Hradci Králové), Jakuba Fulneka (hostování v Bohemians Praha 1905) a Antonína Křapky (přestup do MFK Karviná). Z jarního kádru vypadli převážně hostující hráči Ladislav Takács (návrat do SK Slavia Praha), Radim Řezník (návrat do FC Viktoria Plzeň), Václav Drchal (návrat do AC Sparta Praha), Jaromír Zmrhal (návrat do Brescie a v jednání působení v ŠK Slovan Bratislava), Tomáš Malínský (návrat do SK Slavia Praha a nové hostování v FK Jablonec), Martin Graiciar (návrat do ACF Fiorentina) a Michal Škoda (po skončení smlouvy v Mladé Boleslavi podepsal nový kontrakt v SK Dynamo České Budějovice).

První přípravné utkání odehraje Boleslav 30. června proti Pardubicím.

Foto: FKMB.CZ