Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili Slovácko a jsou ve čtvrtfinále

Fotbalisté Mladé Boleslavi postoupili do čtvrtfinále českého MOL Cupu. Na domácím hřišti si v osmifinále poradili se Slováckem a vyhráli 4:2 po prodloužení. V normální hrací době Středočeši dvakrát srovnali zásluhou Ladry a Preislera a v nastavení rozhodli Zmrhal s Budínským. Pro Mladou Boleslav se jedná o jedinou šanci, jak se dostat do pohárové Evropy – a to právě díky případnému úspěchu v domácím poháru. Proto také domácí trenér Karel Jarolím nic nepodcenil a na Slovácko vyrukoval s nejsilnější možnou sestavou. Dalším soupeřem Mladé Boleslavi budou Teplice a hrát by se mělo 7. dubna na severu Čech.

Mladá Boleslav – Slovácko 4:2 po prodloužení (2:2, 0:1)


Branky: 49. Ladra, 85. Preisler, 103. Zmrhal, 109. Budínský – 34. Jurečka, 72. Kalabiška. Rozhodčí: Matějček – Novák, Slavíček.


Mladá Boleslav: Šeda – Řezník (80. Škoda), Šimek (91. Jakub Klíma), Křapka – Skalák (67. Fulnek), Takács (44. Jirásek, 67. Budínský), Matějovský, Zmrhal, Preisler – Ladra, Jiří Klíma (106. Douděra). Trenér: Jarolím.


Slovácko: Nemrava – Reinberk (91. Kubala), Hofmann, Srubek, Divíšek (67. Kalabiška) – Havlík, Daníček – Jurečka (67. Petržela), Sadílek, Navrátil (113. Polášek) – Cicilia (67. Kliment). Trenér: Svědík.